Aktualności

Wakacje z Coqui!

Wakacje z Coqui!

Jakie macie plany na lato? Jeśli nadal zastanawiacie się czy wyjechać nad morze czy w góry, odpoczywać czy uprawiać sporty, a może spędzić całe wakacje z rodziną i na zabawie ze swoimi pociechami. Postaramy się ułatwić ci wybór!

Zapraszamy Państwa na letnie imprezy organizowane w Polsce, Czechach i na Słowacji, w których bierzemy udział. Żabka Coqui nie wyobraża sobie, aby mogło Was tam zabraknąć.

 

Zobaczymy się na poniższych wydarzeniach: 

 

Polska

25.7. - Coqui w Aquaparku Wrocław

Mnóstwo atrakcji we Wrocławskim Aqua parku z żabką Coqui: gry i zabawy, możliwośc zakupu obuwia w promocyjnych cenach. Zapraszamy od godziny 10 do 17 na teren basenów rekreacyjnych w Aqua parku oraz na tereny zewnętrzne.

http://www.aquapark.wroc.pl/wydarzenia/wakacje-2015/wakacje2015_ulotka-dl_rewers.pdf

2.8. - Coqui i "Weekend z Termami Mszczonów" 

Projekt "Weekend z Termami Mszczonów" integruje ofertę Kompleksu Basenów Termalnych z ofertą aktywnego wypoczynku, przy wykorzystaniu wyznaczonych i oznakowanych tras turystycznych na terenie kilku gminTego dnia Termy odwiedzi Coqui, będzie można wziąć udział w różnego rodzaju konkursach z nagrodami, zrobić sobie zdjęcie z maskotką Coqui i śiwetnie się bawić. 
www.termy-mszczonow.eu

Republika Czeska

13.6. – Valašské 100km100km w Wołoszczyźnie 
Dystans 100 km jest wyzwaniem nie tylko dla sportowców, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą spróbować walczyć ze swoimi słabościami - licząca 100 km trasa prowadzi Wołoszczyzną. Zawody mają na celu pokazać zawodnikom nie tylko piękno tego regionu, ale również fakt, że nawet tutaj możliwe jest zbudowanie wymagającego toru z dużymi różnicami w terenie.

www.valasskekilo.cz

 14.6. – Kašpárkohraní
Siódma edycja największego festiwalu rodzinnego w Czechach. Rozpocznie się W Pradze w niedzielę 14 czerwca 12 do 19 godzin. Główną gwiazdą festiwalu jest piosenkarz i aktor Tomáš Klus, który wystąpi na tej imprezie po raz pierwszy. Wstęp na Kašpárkohraní, który poprowadzi Vaculíková Sarka i Jan Cina jest bezpłatny.
www.kasparkohrani.cz

27.6. – Mistrzostwa w zjeździe na zjeżdżalni w Aquaparku Olomouc 
Kto chce pokonać zjężdżalnie i wygrać atrakcyjne ceny a do tego dobrze się bawić? Zapisz się na III. Mistrzostwa w zjeździe zjeżdżalnią. Każdy zawodnik zyskuje darmowe 90 minut zabawy w Aquaparku.
www.aqua-olomouc.cz

27.6. - 7apůlfest
www.7apulfest.cz

11.7. - Aquapark Olešná – Zapisz swoje dziecko
www.aquapark-olesna.cz

18.7. - Aquapark Uherské Hradiště
www.aquapark-uh.cz

24.7. – Dzień bliźniąt w  Aquaparku Olomouc 

Impreza przeznaczona jest nie tylko dla bliźniąt, którzy będą mogli skorzystać z ulgi na wstęp, ale dla wszystkich.

Dlaczego Dzień bliźniąt? Podczas gdy kilka lat temu rzadkością był widok bliźniąt teraz liczba porodów bliźniaczych rośnie z roku na rok.  Bliźniacy na świecie rodzą się średnio co 50 urodzeń, w Polsce rocznie rodzi się ok. 10 tys. bliźniąt. Wśród najbardziej znanych są Michał i Marcin Żewłakowowie, Lech i Jarosław Kaczyńscy.

Tak więc, czy masz bliźniaka czy nie, przyjdź i baw się w aquaparku w Ołomuńcu, gdzie znajdą Państwo między innymi tor wodny Water World. Będzie także możliwość zakupu butów Coqui w promocyjnych cenach.

I najlepsza wiadomość: bliźniętom przysługuje zniżka na wstęp - 1 + 1 gratis.

www.aqua-olomouc.cz

1.8. – Urodziny Aqualand Moravia 
www.aqualand-moravia.cz

15.8. – Dzień Fitness w Aquland Moravia 
www.aqualand-moravia.cz

17.-21.8. – Turniej tenisowy – Indywidualne Mistrzostwa dorosłych
www.ceskytenis.eu/mcr

21.-22.8. – Mácháč 
Festiwal Machač to największy festiwal plażowy na świeżym powietrzu w kraju, który przez czternaście lat na jest organizowany na zakończenie sezonu tanecznego. W ciągu tych lat, plaża Klůček w pobliżu jeziora Máchova jest wypełniona takimi gwiazdami jak Tiesto, Axwell, Dimitri Vegz w krajuas & Like Mike, W & W, Dada Life, Carl Cox, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Boy George, Sidney Samson, Marco V, Junkie XL i wielu innych. Od 2011 roku, festiwal jest dwudniowy, dzięki czemu program jest szerszy a lokalnych artystów jest jeszcze więcej.
www.festival-machac.cz

5.9. - Kefír
www.festivalkefir.cz/

5.-6.9. – Ostravský Maraton

 

Słowacja

10.-11.7. – SunDance – Festiwal na świeżym powietrzu
7. doroczny wyjątkowy festiwal open-air jedyny w swoim rodzaju, w motelu Kamenec - Zemplínska Šírava z występami znanych DJ-ów muzyki elektronicznej, żywych muzyków i artystów. W tym roku będą to aż 3 różne stylach. Wspaniały program, atrakcje, środowisko kempingowe, woda i towarzyszące imprezy pozwolą odpocząć w rytmach Sundance i stworzą niesamowitą atmosferę.

www.sundanceparty.sk

25.7. – Puchar Coqui siatkówki plażowej w Gino Paradise Bešoňová 
www.ginoparadise.sk

8.8. – Puchar Coqui siatkówki plażowej w AquaCity Poprad
www.aquacity.sk

 

Lista wydarzeń będzie aktualizowana na bieżąco. Informację będzie można znaleźć na stronie coqui.pl oraz na  Facebooku. Przyłącz się do nas i nie przegap żadnej akcji z Coqui:)

 

Wysłany 1003 dni temu|23.06.2015|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas