Aktualności

Wakacje dobiegają końca...

Wakacje dobiegają końca...

Wakacje wkrótce się skończą i okres odpoczynku oraz lenistwa dobiegnie końca. Po zasłużonym odpoczynku nadchodzi czas na przygotowanie się do nowego roku szkolnego. Początek roku szkolnego, który już puka do drzwi, niesie za sobą obowiązki dla dzieci i rodziców. Pierwszym z nich jest konieczność zakupu obuwia szkolnego oraz na różne zajęcia pozaszkolne.  

Coqui oferuje szeroką gamę chodaków i klapek, które świetnie sprawdzą się jako obuwie szkolne. Są bardzo lekkie, antypoślizgowe i nie pozostawiają śladów na podłodze. Ergonomicznie ukształtowana wkładka delikatnie masuje stopy i chroni stawy. Chodaki są wykonane z materiału przeciwbakteryjnego, a perforowana cholewa zapewnia dobrą wentylację.

Dla naszych najmłodszych w naszej ofercie znajdziecie chodaki dziecięce Coqui Big Frog. Ich opatentowany pasek utrzymuje stopę dziecka stabilnie w bucie. Materiał jest miękki i nie uciska stóp. Chodaki są łatwe do założenia, również konserwacja jest prosta, wystarczy tylko przepłukać je wodą. Śliczne chodaki wyczarują na twarzach dzieci szeroki uśmiech.

Dla starszych dzieci znajdziesz kolorowe chodaki Coqui Tina. Dostępne w kolorach dla chłopców i dziewcząt. Jest to model certyfikowany. Pochłaniają wstrząsy przy każdym kroku, oszczędzając stawy. Zapewniają komfort i wygodę. Są wyprodukowane z antybakteryjnego materiału CoquiAir, który jest bardzo lekki i zapobiega poceniu się stóp.

Dla studentów mamy chodaki Kenso, które także są certyfikowane. Model Kenso to chodaki chrakteryzujące się dużą oddychalnością oraz antypoślizgowością. Nie pozostawiają śladów na podłodze, dlatego można je używać także w pomieszczeniach. Jeśli wolicie klapki, możecie wybrać model Nico. Są bardzo wygodne i lekkie.

Aby pomóc Wam lepiej rozpocząć nowy rok szkolny, Coqui ma dla Was niespodziankę. Do każdego zamówienia, w którym znajdą się klapki lub chodaki dołączymy torbę na obuwie, oryginalny plan zajęć oraz naklejki Coqui. Wejdźcie w nowy rok szkolny lekkim krokiem z Coqui. 

Wysłany 571 dni temu|25.08.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas