Aktualności

Urlop: wyjazd na narty czy do ciepłych krajów?

Urlop: wyjazd na narty czy do ciepłych krajów?

Urlop: wyjazd na narty czy do ciepłych krajów?

Góry, narty, parki wodne oraz parki rozrywki - znajdzie sie coś dla każdego coś się, kto planuje urlop zimowy. Spełnij swoje marzenia i wypocznij w Tatrach, to świetna propozycja dla miłośników górskich rozrywek i kurortów.

Tatrzańska Łomnica to jeden z najpiekniejcszych kurortów tatrzanskich, a jednocześnie jeden z większych i najbardziej nowoczesnych ośrdoków narciarskich na Słowacji. Pod względem wysokości położenia tras nie może sie  znim równać żaden inny ośrodek w Karpatach. Tutaj też znajduję się najdłuższa, licząca ponad 6 km długosci tarsa zjazdowa.  

Kochasz jazdę na nartach, ale teraz wolisz aktywny wypoczynek w basenie lub relaks w spa? W Tatrach znajdziesz nowoczesny Aquapark "Tatralandia". Jest to kompleks położony na brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara z widokiem na Zachodnie Tatry. Sercem Aquaprku sa źródła wody termalnej o temperaturze 60,7°C.

Śmiało możesz liczyc na porady żabki Coqui, która jest stałym bywlacem w tatrach, zarówno latem jak i zimą.

Nadchodzą Święta i koniec roku, czas odpoczynku i relaksu. Można odpocząć od pracy, zebrać rodzine i przyjaciół, spakować się i pojechać na wyczekiwany urlop. Nadal nie wiesz, gdzie sie wybrać? Żabka Coqui poleca wyjazd w Tatry lub do innych górskich kurortów. Coqui będzie tam z tobą ...

Wysłany 833 dni temu|10.12.2015|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas