Aktualności

To już jesień - jesteście gotowi?

To już jesień - jesteście gotowi?

W tym tygodniu rozpoczęła się astronomiczna jesień, najwyższy czas, aby znaleźć odpowiednie obuwie. Żabka Coqui jest gotowa pomóc i spełnić każde Państwa życzenie!

Szukasz obuwia sportowego lub do miasta? Wybierz spośród kolorowej oferty wygodnych mokasynów oraz tenisówek Sira i Jump. Dla dzieci przygotowaliśmy ofertę radosnych kaloszy na deszczowe dni. Są wygodne i sprawdzą się podczas skoków po małych i dużych kałużach. Możecie wybrać też wariant na chłodniejsze dni z dodatkowym ociepleniem. Kalosze są wyposażone w ściągacz dzięki czemu świetnie zabezpieczają przed dostaniem się wody do wewnątrz. Natomiast odblaskowy element nad piętą sprawi, że Wasze pociechy będą widoczne nawet po zmroku.

Jesień to nie tylko deszcz i deszcz ze śniegiem, ale także Babie lato, czas kiedy dzieci chętnie spędzają ostatnie cieplejsze dni w ogrodzie lub na tarasie. Żabka Coqui poleca ocieplane chodaki, które delikatnie ogrzeją stopy. Ocieplane chodaki znajdziecie w rozmiarach dla całej rodziny. 

Wybraliście już jesienne buty do swojej kolekcji? Teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą zimową ofertą. Oprócz popularnych saszek, Coqui przygotowała nowe modele śniegowców dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Wkrótce na stronie pojawią się także nowe modele termobutów. Zapraszamy do obejrzenia małej zapowiedzi zimowej kolekcji:

 

Wysłany 910 dni temu|24.09.2015|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas