Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia

Prowadzicie zdrowy tryb życia, ćwiczycie i dobrze się odżywiacie, aby cieszyć się pełnią zdrowia? Zdrowie to długotrwały proces, a na efekty trzeba długo pracować. Zdrowa żywność, odpowiednia dawka snu, regularne ćwiczenia oraz troska o stopy i stawy to klucz do długowieczności. My pomożemy Wam zatroszczyć się o stopy, reszta należy do Was!

Światowy Dzień Zdrowia to święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Głównym jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na najważniejsze i najbardziej palące problemy zdrowotne społeczeństw na świecie.

W tym roku Światowy Dzień Zdrowia będzie obchodzony pod hasłem "Pokonaj cukrzycę". Ze względu na rosnące rozpowszechnienie tej choroby. Bardzo ważna staje się wiedza jak zminimalizować ryzyko wystąpienia choroby, jak ją wykryć oraz leczyć. Od dnia 7 kwietnia 2016 r. WHO podejmie działania mające na celu promocję wiedzy o cukrzycy.

Ten jest także ważny dla Coqui! Aby wesprzeć cię w aktywnym trybie życia w naszej ofercie znajdziesz wygodne tenisówki Sira. W zdrowym ciele, zdrowy duch! Nie wahaj się i wybierz model dla siebie spośród szerokiej gamy kolorów. Gwarantujemy, że tenisówki Sira to obuwie niezwykle lekkie i komfortowe.

Jeśli lubisz prezenty, mamy jeden dla ciebie. Do każdej pary tenisówek dołączmy sznurówki w innym kolorze. Świętuj ten dzień z obuwiem Coqui.

Wysłany 712 dni temu|06.04.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas