Aktualności

Śnieg czy deszcz? VIN-TEX poradzi sobie z każdą pogodą.

Śnieg czy deszcz? VIN-TEX poradzi sobie z każdą pogodą.

Główny dylemat ostatnich kilku dni dla wszystkich mam dbających o komfort swoich dzieci - jakie buty założyć dziecku podczas tak zmiennej pogody? Nie sposób przewidzieć czy dziecko przemarznie czy przemoknie. Najlepszym rozwiązaniem dla dzieci są termobuty Coqui Bergy lub Silky, które są całkowicie wodoodporne i jednocześnie ciepłe. Sprawdzą się równie dobrze na mrozie jak i podczas deszczu. Dla małych księżniczek żabka Coqui przygotowała różowe termobuty w fantazyjne wzory, wśród chłopców największą popularnością cieszy się kolor niebieski lub zielony.

Dziecięce termobuty Coqui Bergy i Silky składają się z trzech warstw dzięki czemu są całkowicie wodoodporne. Gumowa dolna wkładka zapobiega przenikaniu zimna do wnętrza, aluminiowa chroni przed uciekaniem ciepła oraz dostawaniem się wody do wewnątrz. Doldatkowo w produkcji użyto wysokiej jakości materiału VIN - TEX, któru jest odporny nie tylko na wiatr i wodę, ale również zapewnia świetną cyrkulację powietrza. 

Coqui Bergy i Silky są wykonane we Włoszech, gwarantujemy że są neizwykle wygodne i ochronią stopy dziecka nawet na wilekim mrozie. Wybierz je dla swojego dziecka, a nie będziesz żałować. 

Wysłany 773 dni temu|05.02.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas