Aktualności

Przywitajcie zimę z saszkami Coqui

Przywitajcie zimę z saszkami Coqui

Saszki Coqui pokochasz od pierwszego wejrzenia. Te ciepłe buty mają bardzo wytrzymałą podeszwę wykonaną z mieszanki gumy i prawdziwego korka oraz dodatkowo wzmocnioną piętę, która się nie odkształca. Podeszwa ułatwia chodzenie po oblodzonych powierzchniach, więc spacer po lodzie nie będzie teraz żadnym problemem. Są one wykonane z prawdziwej polerowanej skóry, a warstwa wewnętrzna z wełny czesankowej. Wśród największych zalet wełny mozna wyróżnić właściwości termoregulacji, dlatego podczas mrozów saszki doskonale ogrzeją stopy a w cieplejsze dni zapewnią wentylację powietrza.

Pierwotnie były to tradycyjne rosyjskie buty zimowe, które chroniły stopy podczas wielkich mrozów. Następnie nosili je zawodowi pływacy, którzy musieli szybko ogrzać stopy po pływaniu w chłodniejszej wodzie. Dziś te wygodne i stylowe buty nosi wiele gwiazd i stały się popularne wśród wszystkich, którzy uwielbiają wygodne i ciepłe obuwie zimowe.

Saszki Coqui są tak wygodne, że po założeniu nie będziesz już chciał ich sciągać. W naszej bogatej ofercie znajdziesz modele w wielu kolorach dla kobiet, mężczyźn i dzieci. Idealnie sprawdzą się w mieście i górach, w śniegu i podczas mrozów. Pasują zarówno do spódnic czy spodni, są po prostu dzięki stylowemu projetkowi wszechstronnym obuwiem.

 

Więc wybierz swój model na COQUI.pl i rozpieszczaj swoje nogi.

Wysłany 1115 dni temu|03.03.2015|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas