Aktualności

Nowy Rok - nowe postanowienia!

Nowy Rok - nowe postanowienia!

Nowy Rok, nowy krok naprzód, to doskonała okazja do nowych postanowień czy nowych celi. Co zazwyczaj planujecie w Nowym Roku? Schudnąć, rzucić palenie, regularnie ćwiczyć, pozbyć się długów, zdrowo się odżywiać... To tylko kilka noworocznych postanowień, lista jest długa i można na niej znaleźć przeróżne rzeczy.

Niektóre z nich nawet kilkakrotnie. Za pierwszym razem się nie udało, więc próbujemy jeszcze raz, a potem jeszcze i tak dalej... Dlaczego akurat 1 stycznia jest początkiem nowej drogi wielu ludzi? Dlaczego zawsze wtedy mamy entuzjazm do pracy nad sobą? Dlaczego ten entuzjazm tak szybko znika?  Być może dlatego, że po świątecznym obżarstwie ciężko nam od razu przejść na restrykcyjną dietę. A może powodem jest huczny Sylwester, po którym nikt nawet nie myśli aby następnego dnia pobiegać lub poruszać się? Może po prostu mamy słaba wolę?...Najczęstszym powodem niedotrzymania noworocznych postanowień jest presja wszystkich. Jeśli chcemy zmienić coś w sobie na stałe, nie czekajmy do Nowego Roku czy do poniedziałku lub początku miesiąca, zróbmy to teraz i od teraz. Nikt nie powinien potrzebować daty, czy pretekstu, po prosty zróbmy to!!

Jest Nowy Rok i nawet jeśli nie należycie do entuzjastów noworocznych postanowień , spróbujcie obrać sobie jakieś cele i trzymajcie się ich.

Jak myślicie jakie powinny byc postanowienia zabki Coqui? Macie jakieś pomysły? Przedstawcie nam je w komentarzach na Facebooku.

 

 

Wysłany 801 dni temu|08.01.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas