Aktualności

Nowa kolekcja już dostępna

Nowa kolekcja już dostępna

Znajdź swój wymarzony model z Coqui, mamy wiele nowości. Czekamy na Ciebie z zupełnie nową kolekcję w sklepie internetowym. Coqui stale się rozwija i oprócz nowej kolorystyki Waszych ulubionych modeli przedstawia także zupełne nowości.

Nowe modele

Zoabacz nowe damskie chodaki Bodee z solidnym wykończeniem i stabilną podeszwą. Wkładka posiada ergonomiczny kształt. Buty delikatnie absorbują wstrząsy dzięki czemu zmniejszają obciążenie stawów i odcinka lędźwiowego. Dla mężczyzn i kobiet przygotowalismy nową serię kolorowych trampek Sira, które posiadają sportowy design. Tenisówki są niezwykle lekkie a materiały, z których są stworzone zapewniają doskonałą oddychalność. Do każdej pary dodajemy sznurowadła w innym kolorze!
Mamy też coś dla najmłodszych członków rodziny. Chodaki Little Frog w nowych, wiosennych kolorach oraz nowy model Froggy. Chodaki Froggy są wykonane z rewolucyjnego antybakteryjnego materiału CoquiAir. Mają zupełnie nową konstrukcję ze sportowym paskiem na podeszwie. Twoje dziecko będzie wyglądać w nich niezwykle modnie. Opatentowany pasek utrzymuje stopę stabilnie w bucie.

Więcej nowości

To dopiero początek! Oczekujemy kolejnych nowowści. Inne modele będą na bieżąco pokazywać sie  w naszym sklepie. Będziemy prezentować je jeden po drugim w nadchodzących miesiącach. Jeśli chcesz być na bieżąco, zaglądaj na naszego Facebooka, a wtedy nic ci nie umknie. Będziesz mógł także wziąć udział w konkursach organizowanych na naszym profilu i wygrać między innymi bony na zakupy w sklepie coqui.pl.

 

Wysłany 730 dni temu|22.03.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas