Aktualności

Koniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego

Doceniamy wasz wysiłek włożony w naukę podczas całego roku szkolnego, dlatego na hasło ŚWIADECTWO dostaniecie od nas 20% rabatu na całe zamówienie.

Zbliżajamy się do końca roku szkolnego, z tej okazji mamy dla was zasłużoną nagrodę. Nawet jeśli tym razem nie udało się zaliczyć wszystkich przedmiotów na 5, zakup chodaków doda waszym dzieciom motywacji na następny rok. A jak wiemy motywacja jest bardzo ważna. Wybierz prezent dla swojej pociechy i podaruj mu go w nagrodę za wysiłek włożony w nauke przez cały rok szkolny.

Które buty wybierzesz?... Może dziecięce chodaki Coqui Froggy, w pięknych jasnych kolorach, idealnych na letnie dni. Nasza oferta jest bardzo szeroka, więc na pewno każdy znajdzie cos dla siebie. Wszystkie chodaki są wyprodukowane z antybakteryjnego materiału CoquiAir, są antypoślizgowe i mają ergonomiczny kształt. Świetnie spiszą się także po wakacjach jako obuwie do domu lub do szkoły. 


Nie zastanawiajcie się dłużej, ponieważ od dziś do niedzieli dostaniecie 20% rabatu na całą kolekcję Coqui. Wystarczy wpisać kod rabatowy "świadectwo", by cieszyć się obuwiem Coqui w promocyjnych cenach. 

Wysłany 630 dni temu|27.06.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas