Aktualności

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Czy Ty też wolisz zakupy w zaciszu własnego domu? Nie lubisz zatłoczonych centrów handlowych, a czas wolny wolisz spędzić na łonie natury? Mamy dla ciebie kilka przydatnych porad, które przydadzą się podczas zakupów w sklepie internetowym coqui.pl

Korzyści z zakupów w domu

Większość z nas oszczędza swój cenny czas i stara sie spożytkować go jak najlepiej potrafi. Robiąc zakupy poprzez internet można łatwo sprawdzić najlepszą cenę produktu, obejrzeć całą dostepną kolekcję, przeczytać opinie o obuwiu i producencie, tak by na końcu wybrać najlepsze buty dla siebie.

Po obejrzeniu naszych produktów i wyborze z szerokiej gamy kolorów i modeli idealne dla siebie obuwie, trzeba jeszcze wybrać odpowiedni rozmiar. Poniżej znajdziecie cenne wskazówki jak wybrać odpowiedni rozmiar. Prezentujemy Państwu nasz sprawdzony sposób, aby znaleźć swój rozmiar i zapewnić swoim stopom komfort.

Zmierz dokładnie

Przygotuj miarkę lub linijkę. Połóż stopy płasko na kartce, a piętę dociśnij jak nabliżej ściany. Ważne jest, aby zmierzyć bardzo dokładnie odległość od pięty do dużego palca stopy. Zaznacz tą odległość na kartce i zmierz ją dokładnie, następnie wybierz odpowiedni dla siebie rozmiar.

 

W naszym sklepie internetowym dbamy o przekazywane klientom informacje. Każdy produkt jest szczegółowo opisany. Przy opisach znajdziesz dodatkowo długość wkładki poszczególnych rozmiarów. 

Lubisz samouczki wideo? To jeszcze nie koniec naszych porad. Przygotowaliśmy dla Ciebie także filmik instruktażowy. Obejrzyj nasze instrukcje wideo "Jak wybrać odpowiedni rozmiar", gdzie dowiesz się jak zmierzyć swoją stopę. Gwarantujemy, że teraz zawsze trafisz z rozmiarem.

 

Jeśli mimo naszych rad nadal masz wątpliwości przy wyborze rozmiaru, nie wahaj się i napisz do nas na e-mail info@coqui.pl. Chętnie pomożemy. Jeśli już kupiłeś obuwie Coqui i nie trafiłeś z rozmiarem napisz do nas, a powiemy jak najszybciej wymienić obuwie.

Wysłany 741 dni temu|11.03.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas