Aktualności

Czas się ruszyć z Coqui

Czas się ruszyć z Coqui

Czy biegaliście już w tym roku lub zaczęliście przygotowania do sezonu letniego? Jeśli nie, to czas się ruszyć z żabką Coqui, która zaczyna swoją przygodę ze sportem w maju - miesiącu sportu. Wybierz się do parku i złap świeże powietrze, pójdź na siłownię, basen, a nawet squasha.

 

Nie zostawaj w tyle za członkami zespołu Coqui, którzy witają maj na sportowo.

Jana, marketing: „Po dniu spędzonym w biurze zawsze wypoczywam aktywnie i najczęściej wybieram siłownię.“

Petr, IT: „Najlepszym relaksem dla mnie są długie spacery na wsi lub na łonie natury, wtedy mogę oczyścić umysł i wypocząć.“

Veronika, dzial sprzedaży: „Mój ulubiony sport to aerobik, który ćwiczę regularnie niezależnie od pory roku. Po długiej zimie natomiast wybieram rower, aby roskoszować się świeżym, wiosennym powietrzem."

 

Po aktywnym wypoczynku ważne jest, aby dać odpocząć zmęczonym stopom, najlepiej w wygodnym obuwiu. Aby ułatwić Wam wybór Coqui przygotował specjalną ofertę.

Do każdej pary tenisówek Sira i Jump otrzymacie zniżkę -50% na klapki, japonki oraz chodaki oznaczone symbolem "-50%". Wystarczy po zakupie tenisówek na www.coqui.pl wybrać dodatkowo obuwie letnie, a następnie wpisać kod rabatowy "SPORT" i można cieszyć się wysokiej jakości, stylowymi butami marki Coqui w obniżonych cenach. 

Wysłany 1053 dni temu|04.05.2015|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas