Aktualności

Aquapark Kalisz

Aquapark Kalisz

Wciąż nie widać wyczekiwanej wiosny, dlatego mamy dla Was propozycję na aktywne spędzenie tych deszczowych dni.
Najlepszym pomysłem na relaks jest wypad na baseny, gdzie można także skorzystać z masażu lub wizyty w saunie.

AQUAPARK KALISZ to nowoczesny kompleks, w którym nie tylko się odprężysz ale zrelaksujesz swoje ciało. W aquaparku znajdziesz między innymi:

1. Baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Największy basen rekreacyjny, mieszczący się wewnątrz aquaparku oferuje wiele ciekawych atrakcji, takich jak: zjeżdżalnie, ławki i leżanki wodne, rwącą rzekę, sztuczną falę oraz gejzery powietrzne. Wokół basenu znajduje się całe mnóstwo basenów dla osób wypoczywających. W środku nie zabrakło także zjeżdżalni. Znajdziemy tam zjeżdżalnię rodzinną oraz pontonową, a także standardowe o długości 128 i 96 metrów. 

2. Dla bardziej aktywnych basen pływacki o długosci 25 metrów.

3. Uzupełnieniem hali basenowej są baseny hamowe, brodzik dla dzieci oraz basen solankowy.

4. Fitness i siłownię, która jest uzupełnieniem kompleksu basenowego.

5. Kręgielnie! Z pewnością sercem całego kompleksu są tory bowlingowe. Wszystkie elementy wyposażenia rozrywkowego są najwyższej jakości.

6. Saunarium - na żadnych basenach nie powinno zabraknąć saunarium. Aquapark w Kaliszu specjalnie dla Państwa przygotował dwie sauny fińskie, saunę aromatyczną, saunę parową oraz biosaunę.

7. Grotę śnieżna, bordzik z zimna wodą dla morsów ora zbicze wodne.

8. Dział rehabilitacji, w tym dziale znajdziesz najnowsze osiągnięcia medycyny i kosmetyki, co sprawi, że oferowane zabiegi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 


Jak widzicie Aquapark w Kaliszu to mnóstwo atrakcji, a także miejsce relaksu i odnowy. Znajdziecie tam także stoisko z butami Coqui, na które zapraszamy.

 

Wysłany 700 dni temu|18.04.2016|Autor: Coqui

Wszystkie artykuły

Obserwujcie nas